ZPRACOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Zpracováváme digitální a analogové fotografie ze všech typů médií, černobílých a barevných filmů i diapozitivů. Digitální fotografie zpracováváme přímo na prodejně. Fotografujeme průkazové foto, zajistíme vyvolání a skenování filmů.

Jako jedni z mála nabízíme kompletní zpracování klasické fotografie - kinofilm, diapozitiv, svitkové filmy atd.

Fotodárky - fotoknihy, kalendáře atd.

Nechte si z Vašich fotografií udělat fotoknihu, kalendář, hrnek, fotomagnetky, trička, puzzle, tašku, polštář, kasičku a spoustu dalších.

Ukázat více

Digitální fotografie do 24 hodin

Digitální fotografie zhotovujeme přímo na prodejně, běžně zakázky zpracujeme do 24 h. Veškeré barevné úpravy a ořezy dle formátu a běžné editační zásahy jsou již v ceně fotografie. Fotografie zhotovujeme na vysoce kvalitní fotografický papír Kodak a v provedení mat nebo lesk.

Ukázat více

Digitální fotografie expres

Vaše digitální fotografie si můžete nechat zhotovit expres na počkání nebo do 1h. Špičková kvalita a barevné provedení díky digitálnímu minilabu Fujifilm Frontier-S, fotografie zhotovujeme přímo na prodejně. Expres lze zhotovit ve všech formátech - 9x13, 10x15, 13x18, 15x21 a 20x30 cm.

Ukázat více

Vyvolání filmů a klasická fotografie

Zpracujeme všechny typy klasických filmů - barevné i černobílé, svitkové, diapozitivy apod. Jako snad poslední v Brně zpracujeme opravdu všechny typy filmů....

Ukázat více

Skenování filmů a foto z fota

Všechny Vaše filmy Vám oskenujeme a bezpečně archivujeme na CD/DVD. Ideální pro archivaci starých kinofilmů, skenováním do digitální podoby lze dle kvality skenu bez problémů fotografie vytisknout. Zajímavé zpracování klasických černobílých filmů s následným velkoformátovým tiskem.

Ukázat více