Velkoformátový tisk fotografií

Vaše fotografie tiskneme na profesionálních fotografických tiskárnách EPSON - Epson Stylus 9890 a Epson Stylus 7890 a to až do šíře 110 cm přímo na naší prodejně.

Fotografie lze před tiskem upravit a posoudit přímo u nás na profesionálních grafických monitorech Eizo, které jsou přesně zkalibrovány s našimi tiskárnami a použitými tiskovými materiály. Fotografie lze před tiskem upravit podle Vašich představ - výřez, editace, doostření, převedení do černobílé fotografie nebo Sepia tónu, apod. Tiskneme na kvalitní a profesionální fotografické papíry EPSON, dále pak na fotopapíry ILFORD a HARMAN by HAHNEMUHLE - lesk, mat, polomat, plátno, baryt, RC podložka, samolepky apod. Pro nejnáročnější tisky lze tisknout na papíry typu Fine Art v gramážích 310 g a více. Naše nabídka fotomateriálů je neustále rozšiřována a aktualizována. Přijďte se podívat na naše vzorníky a nechat si vytisknout vzorek k posouzení.

Nejčastěji používané materiály:

Epson Premium Luster 260g - velmi luxusní "perličkový" papír s vynikajícím potenciálem pro černobílou a potrétní fotografii. Svatební, portrétoví a umělečtí fotografové obvykle používají fotopapíry Luster Photo Paper, které jim dávají záruku prvotřídních výsledků.

Epson Premium Semigloss Photo Paper 250g - Dokonale vyvážený povrch papíru Premium Semigloss Photo Paper (250) nabízí profesionálním fotografům pracujícím s digitálními technologiemi tiskový výstup ve výstavní kvalitě. Od portrétu po krajinu – tento ihned schnoucí papír přináší živé fotografie, které mohou směle konkurovat tradičním halogenidostříbrným snímkům.

Epson Premium Semimatte Photo Paper 260g - Papírové médium potažené vrstvou na bázi pryskyřic s polomatným (matně lesklým) povrchem propůjčuje výtiskům vzhled opravdových fotografií. Nabízí nejširší dostupné barevné spektrum pro reprodukci ve skutečně živých barvách a trvanlivý fotografický povrch, a to vše při síle 254 µm. Ihned schne.

Epson Premium Glossy Photo Paper 260g - Vysoce kvalitní papír potažený plastovou vrstvou s hmotností a strukturou pravých halogenidostříbrných médií. V kombinaci s příslušnou fototiskárnou Epson Stylus nabízí toto médium lepší světelnou stálost.

Epson Somerset Velvet Fine Art Paper 255g - Tento papír neobsahuje kyseliny, a přispívá tak k dlouhodobé konzervaci uměleckých tisků i fotografií. 100% bavlněný papír se zářivě bílým povrchem pro reprodukci v jasných barvách, s gramáží 255 g/m², v rolích. Sametový povrch pro věrné vykreslení detailů, příjemná struktura pro černobílé fotografie.

Epson Traditional Photo Paper 330g - Fotopapír s vláknitým základem, gramáží 300 g/m², sílou 13 mil, bez obsahu kyselin a ligninu, s mikroporézním, hladkým, satinovaným povrchem (typ F) s minimálními rozdíly v lesku. Dále nabízí extrémně vysokou optickou hustotu, široké barevné spektrum a okamžité schnutí.

Výsledná cena sestává z ceny tisku podle tabulky a poplatku 40Kč za předtiskovou přípravu a ořez a další nutné úkony.

Vaše fotografie zpracujeme z paměťových karet, USB disků, CD a DVD nosičů, případně je lze zaslat na e-mail.

Při větších zakázkách a pravidelných odběrech lze ceny vypočítat individuálně.

Nyní nově můžete využít našeho on-line objednávkového formuláře - viz. Kalkulace a objednávka

FOTOGALERIE

EPSON Premium Glossy Paper

890 Kč za m²

260g, lesk, vysoce kvalitní papír potažený plastovou vrstvou s hmotností a strukturou pravých halogenidostříbrných médií.

EPSON Premium Semimatte 260

890 Kč za m²

260g, polomat, nejširší dostupné barevné spektrum pro reprodukci ve skutečně živých barvách a trvanlivý fotografický povrch

EPSON Premium Semigloss 250

890 Kč za m²

Profesionální papír, dokonale vyvážený, od portrétu po krajinu, 250g, pololesklý povrch

EPSON Premium Luster 260 g

1190 Kč za m²

Provedení PEARL, velmi luxusní vzhled, pro náročnou fotografii, umělecká grafika, atraktivní povrch i bez laminace, archivační potenciál

EPSON Somerset Velvet Fine Art

1490 Kč za m²

100% bavlněný papír, 255 g, sametový povrch pro detaily a strukturu, ideální pro černobílé fotografie

EPSON Traditional Photo Paper

1990 Kč za m²

330g, satin, profesionální barytový foto papír, s vláknitým základem, bez obsahu kyselin a ligninu, s mikroporézním, hladkým povrchem

FOMEI Collection Baryta Mono

1349 Kč za m²

290g, pravý barytový papír, velmi vhodný i pro černobílou fotografii, vysoká ostrost a dynamika