VELKOFORMÁTOVÝ TISK FOTEK

Vaše fotografie Vám vytiskneme na celou paletu kvalitních fotografických papírů od standardní kvality, až po vysoce kvalitní fotopapíry vhodné pro tisk reprodukcí a uměleckých fotografií.

Fotografie Vám lze zalaminovat opět širokou paletou laminačních fólií, které fotografii zajistí ochranu a mohou jí dodat i zajímavý vzhled.

Fotografie rovněž nalepujeme - kašírujeme na podkladové desky, zvlášť u větších formátů má fotografie tendenci se deformovat, což se na podkladové desce nemůže stát.

Tiskneme i na stále oblíbenější fotoplátna, včetně natažení na dřevěný rám.

Velkoformátový tisk fotografií

Vaše digitální fotografie vytiskneme v neomezené délce a šířce až 110 cm. Nabízíme širokou nabídku fotopapírů všech povrchů a gramáží, jejichž nabídka se stále aktualizuje. Velformomátové fotografie tiskneme v profesionální kvalitě s možností úprav přímo u nás na prodejně, kde lze před finálním tiskem doladit barevné podání na konkrétní fotografický papír.

Ukázat více

Tisk na fotoplátno

Výroba fotoobrazů - tisk Vašich fotografií na plátno s následným napnutím na dřevěný rám. Velmi zajímavá a pěkná prezentace Vašich fotografií, velmi vhodné např. jako dárek.

Ukázat více

Laminace a kašírování

Kašírování je nalepení fotografie na podkladovou desku, díky níž fotografie získá pevnost a rovinu, lze pak jednoduše instalovat do interiéru i exteriéru. Nejčastěji používaná tloušťka kašírovací desky je 5 mm. Laminací fotografie chráníte povrch fotografie před UV zářením, mechanickým poškozením, prachem apod.

Ukázat více

Rámování - luxusní rámy Nielsen

Fotografie Vám zarámujeme do luxusního kovového rámu Nielsen. Velmi efektní vzhled a široký výběr profilů a barev.

Ukázat více