Tisk na fotoplátno

Tisk na materiál imitující malířské plátno s natažením na dřevěný rám je efektní a velmi stálou prezentací Vašich fotografií. Tiskneme plátna přímo u nás na prodejně, lze tedy ovlivnit výslednou barvu, úpravy a editace fotografie před samotným tiskem. Velmi vhodné např. jako dárek. Ceny pláten jsou včetně dřevěného rámu, ve velmi kvalitním provedení.

Standardní dodací lhůta 4 pracovní dny nebo dle dohody.


Nejčastěji používané materiály:


Epson Production Canvas Matt 320 g - Toto portrétové plátno je vyrobené ze směsi bavlny a polyesteru a je speciálně určeno k použití v oboru reprodukce výtvarného umění a fotografie. Barevné i černobílé reprodukce vynikají vysokou kvalitou, zářivými barvami a barevně jednotnými oblastmi. Jemná struktura umožňuje velmi sjednocené doladění odstínu pleti při zpracování fotografií, plakátů, dekorací a materiálů do výloh.

Epson Premium Satin Canvas 350 g - je DIGIgraphie certifikované lesklé fotoplátno na bázi bavlny a polyesteru. Materiál je vhodný pro reprodukce uměleckých pláten vytvořených technikou olejomalby. Směs polyesteru a bavlny s jedinečnou strukturou a lesklým povrchem, které zanechávají dojem srovnatelný s díly skutečných mistrů. Toto plátno pro tisk v nejvyšším rozlišení je díky své pružnosti vhodné k zarámování, jeho vysoká odolnost proti vodě zaručuje extrémně dlouhou životnost.

FINEMEDIA Photo ARTPRO Canvas Lustre 395g - 395g CANSON INFINITY PhotoArt PROCanvas Water Resistant Lustre Přirozeně bílé značkové saténové galerijní plátno nejvyšší kvality. Hustě tkané. Neobsahuje optické zjasňovače. Je vhodný pro portréty, fotky dětí i čb fotografii. Saténové plátno nabízí jasnější barvy, ostřejší detaily a větší odolnost než plátna matná.


FOTOGALERIE

Epson Production Canvas Matte

1490 Kč m²

320g, velmi kvalitní a cenově dostupné plátno pro barevné i černobílé reprodukce.

Epson Premium Canvas 350

1990 Kč za m²

350g, DIGIgraphie certifikované lesklé fotoplátno na bázi bavlny a polyesteru.

Hahnemühle Varnish Satin

390 Kč za m²

Polomatný lak navržený speciálně pro inkjet tisky na plátnech. Varnish Satin chrání inkjet obrazy před vlhkostí a UV zářením.