Články

Velkoformátový tisk fotografií

Vaše digitální fotografie vytiskneme v neomezené délce a šířce až 110 cm. Nabízíme širokou nabídku fotopapírů všech povrchů a gramáží, jejichž nabídka se stále aktualizuje. Velformomátové fotografie tiskneme v profesionální kvalitě s možností úprav přímo u nás na prodejně, kde lze před finálním tiskem doladit barevné podání na konkrétní fotografický papír.

Ukázat více

Tisk na fotoplátno

Výroba fotoobrazů - tisk Vašich fotografií na plátno s následným napnutím na dřevěný rám. Velmi zajímavá a pěkná prezentace Vašich fotografií, velmi vhodné např. jako dárek.

Ukázat více

Průkazové foto na počkání

Zhotovíme Vám průkazové fotografie pro všechny typy osobních dokladů, občanského průkazu, pasu a cestovních víz. Lze zhotovit v jakémkoliv požadovaném formátu a i na bílém pozadí (víza USA, Asie).

Ukázat více

Laminace a kašírování

Kašírování je nalepení fotografie na podkladovou desku, díky níž fotografie získá pevnost a rovinu, lze pak jednoduše instalovat do interiéru i exteriéru. Nejčastěji používaná tloušťka kašírovací desky je 5 mm. Laminací fotografie chráníte povrch fotografie před UV zářením, mechanickým poškozením, prachem apod.

Ukázat více

Fotodárky - fotoknihy, kalendáře atd.

Nechte si z Vašich fotografií udělat fotoknihu, kalendář, hrnek, fotomagnetky, trička, puzzle, tašku, polštář, kasičku a spoustu dalších.

Ukázat více

Digitální fotografie do 24 hodin

Digitální fotografie zhotovujeme přímo na prodejně, běžně zakázky zpracujeme do 24 h. Veškeré barevné úpravy a ořezy dle formátu a běžné editační zásahy jsou již v ceně fotografie. Fotografie zhotovujeme na vysoce kvalitní fotografický papír Kodak a v provedení mat nebo lesk.

Ukázat více

Digitální fotografie expres

Vaše digitální fotografie si můžete nechat zhotovit expres na počkání nebo do 1h. Špičková kvalita a barevné provedení díky digitálnímu minilabu Fujifilm Frontier-S, fotografie zhotovujeme přímo na prodejně. Expres lze zhotovit ve všech formátech - 9x13, 10x15, 13x18, 15x21 a 20x30 cm.

Ukázat více

Vyvolání filmů a klasická fotografie

Zpracujeme všechny typy klasických filmů - barevné i černobílé, svitkové, diapozitivy apod. Jako snad poslední v Brně zpracujeme opravdu všechny typy filmů....

Ukázat více

Skenování filmů a foto z fota

Všechny Vaše filmy Vám oskenujeme a bezpečně archivujeme na CD/DVD. Ideální pro archivaci starých kinofilmů, skenováním do digitální podoby lze dle kvality skenu bez problémů fotografie vytisknout. Zajímavé zpracování klasických černobílých filmů s následným velkoformátovým tiskem.

Ukázat více

Kopírování a tisk dokumentů

Potřebujete cokoliv okopírovat? Kopírujeme formáty A4 i A3 a to v černobílém i barevném vyhotovení. Nabízíme i možnost tisku dokumentů z různých nosičů, opět v černobílém i barevném vyhotovení.

Ukázat více